CZEŚĆ, NAZYWAM SIĘ TOMASZ

Zanim poznałem możliwości Coachingu od najmłodszych lat byłem nieśmiałym, skrytym chłopcem, który bał się nawiązywania nowych znajomości, a każda zmiana w moim życiu była nie lada wyzwaniem.

Mój brak pewności siebie wynikał z niepełnosprawności, którą posiadam od urodzenia.

Żadna zmiana nie jest prosta i bardzo często wymaga czasu, również i moja nie należała to łatwych i trwała prawie dwa lata, ale warto było. Na samym końcu mojej metamorfozy udało mi się również powalczyć o swoje zdrowie i po prawie trzydziestu latach poszukiwań znalazłem specjalistę, który wyleczył mnie w 80 % z mojej niepełnosprawności.

 

Mi się udało zmienić swoje życie, ale przez ten okres zmian miałem wrażenie, że mam dług wdzięczności do spłacenia wobec osoby, która w tamtym trudnym dla mnie czasie wyciągnęła do mnie pomocną dłoń i namówiła mnie do zmian.

To własnie potrzeba spłacenia długu wdzięczności a także podania pomocnej dłoni osobom, które chciałyby zmienić swoje życie oraz samego siebie sprawiła, że postanowiłem zostać Coach-em

Udało mi się pomóc wielu osobom, z którymi do dnia dzisiejszego mam kontakt i wiem, że każdego dnia wyznaczają sobie nowe cele w życiu po to aby ciągle się rozwijać i tym samy nie wrócić do swojego starego życia.

 

Dlatego jeżeli czujesz w sobie potrzebę zmiany i pójścia do przodu w swoim życiu i masz już dość ciągle stania w tym samym miejscu, napisz do mnie a na pewno postaram Ci się pomóc.