NA CO CZEKASZ ?

Rodzaj coachingu, koncentruje się na osiąganiu celów osobistych; obejmuje: plany życiowe, wizję w życiu, wybitną dbałość o siebie, związki (dla singli, par i rodzin), zdrowie i urodę, kreatywność, wolność finansową, organizację, problemy z dziećmi, nastolatkami i studentami, deficyty uwagi.
Jeden z rodzajów coachingu, służący rozwojowi zawodowemu pracowników; w ramach konkretnego stanowiska pracy zarówno obecnie zajmowanego, jak i takiego, którego objęcie jest przez klienta dopiero planowane. Coaching zawodowy adresowany jest do osób zatrudnionych w organizacji, a jego kontekst stanowią obowiązki i miejsce zajmowane w strukturze organizacji pracodawcy. Dla porównania coaching biznesowy kierowany jest do samodzielnych specjalistów i przedsiębiorców. Coaching zawodowy służy wsparciu w realizacji zadań zawodowych pracownika. Obszarem pracy są wiedza, przekonania i postawy w realizacji roli zawodowej. Może być realizowany zarówno w pracy z menadżerem (coaching menadżerski), z przedstawicielem kadry zarządzającej (executive coaching) jak z osobami na innych stanowiskach. Szczególnym rodzajem coachingu zawodowego jest coaching ścieżki zawodowej (career coaching). Ma on na celu wspieranie osoby w czasie wyboru kierunku rozwoju zawodowego lub pierwszym okresie objęcia nowej funkcji. W organizacji zazwyczaj ma on miejsce, gdy potrzebne jest określenie nowych obszarów pracy zawodowej, a w tym kontekście mocnych stron i ewentualnych ograniczeń pracownika. Może dotyczyć wsparcia na nowym stanowisku lub w sytuacji przygotowania do awansu.
Rodzaj coachingu, wspiera przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów, skierowany jest do: właścicieli i menedżerów w małych przedsiębiorstwach, firm rozpoczynających swoją działalność, specjalistów pracujących na prywatnej praktyce, osób prowadzących działalność gospodarczą, osób pragnących założyć własny biznes.
Nastawiony na radzenie sobie z podobnymi wyzwaniami, przed którymi stoją uczestnicy szkolenia, np. problemy w związkach, relacjach w środowisku pracy, efektywność, przywództwo według Coaching Institute Polska.

KROKI DO ZMIANY

Zdecydowałaś, że już koniec użalania się nad sobą i czas na zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć?

WYBIERZ COACHING

Mam wiele wariantów to wyboru

BLOG

Na moim Blogu znajdziesz wpisy z mojego życia codziennego oraz sporą dawkę motywacji do zmiany

View all events

ARTYKUŁY I PUBLIKACJE

Artykuły i Publikacje to oddzielna kategoria na moim blogu, gdzie znajdują się moje artykuły, w których natrafisz na dużą dawkę porad motywujących do działania

View all events

KURSY ONLINE

Nigdy nie jest za późno żeby nauczyć się czegoś nowego a także podzielić się swoją wiedzą z innymi.

View all events

Videos

Czytać zawsze warto ale bardzo często sam opis to za mało, dlatego to czego nie da się opisać słowami warto zobaczyć

View all events